21.12.2012
luni, 23 ianuarie 2012
dan diaconescu presedinte!!!!
haideti cu totii sa incercam intr-un fel sa scapam de actuala putere si sa inlocuim pe cei ce ne-au furat , sperand ca noii alesi ne vor putea da oportunitatea de a reusi in noua romanie ce va fii stabilita dupa noile alegeri
!!!
Postări mai noi
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)